ZAYIFLAMAYA YARDIMCI 8 İÇECEK

2 gün önce
ZAYIFLAMAYA YARDIMCI 8 İÇECEK ...

Zayıflamaya yardımcı içecekler denildiğinde illa ki aklınıza özel karışımlar gelmesin. Burada yazacağım içecekler tamamen doğal ve ulaşılması çok kolay. Özellikle zayıflatan içecek istiyorum diyorsanız bunun sağlıklı olup olmadığına dikkat edin. Hormonlarınıza ve vücut dengenize zarar verebilecek karışımlardan uzak durun. Doğal yolları deneyin. Zayıflatan içeceklere bir göz atalım.

1.YAĞSIZ SÜT

Yağsız içeriğindeki yoğun besleyici öğeler sayesinde yağ yakımını hızlandıran içecekler arasındadır. Vücudun protein ihtiyacının karşılanmasında rol oynar. Aynı zamanda sizi tok tutar. Her sabah bir bardak yağsız süt içmek zayıflamada en büyük yardımcınızdır.

2.YEŞİL ÇAY

Bu mucizevi çayı aramızda hala içmeyen kalmadı sanıyorum. Bilimsel çalışmların desteklediği yeşil çay yağ yakımını hızlandırır ve karın bölgesini düzleştirir. Herhalde zayıflamaya yardımcı içecekler dendiğinde ilk akla gelenlerden biri yeşil çaydır.

3.KAHVE

Kahve metobalizmayı hızlandırarak büyük oranda yağ yakımını destekleyen gıdalar arasındadır. Zayıflatan içecekler arasında da yer alan kahvenin tüketimi son derece önemlidir. Günde 1 bardaktan fazla alımı çarpıntıya ve selülite yola açabilir aman dikkat.

4.LİMONLU SU

Limon suyunun metabolizmayı hızlandırma gibi bir etkisi vardır. Bu etki sayesinde daha hızlı kilo vermeye büyük oranda katkı sağlar. Günde bir bardak ılık suya sıkılmış bir limon suyu işinizi görür.

5.GREYFURT SUYU

Greyfurtun zayıflama konusundaki etkilerini birçok kere paylaştık. Yağ yakımını hızlandıran ve zayıflatan meyveler arasında yerini alan bu mucize meyvenin suyunu mümkün olduğunca sık tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Yalnız ilça kullananlar asla ilaçla beraber greyfurt tercih etmesin mutlaka doktoruna danışsın.

6.TARÇIN ÇAYI

Tarçın vücudun şeker ihtiyacını karşılayarak daha hızlı kilo vermenizi ve şeker tüketmenizi engeller. Tatlı krizlerini önlemek için mükemmel bir tercihtir. Çubuk tarçınla hazırlanan çayınİçine birkaç karanfil atılırsa tadı şahane olur.

7.ELMA SİRKESİ

Elma sirkesinin zayıflattığı gözlemlenmiştir. Bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyip her gün içmeye gayret gösterin. İçemiyorsanız salatalara kullanın. Biz bunların hangi birini içelim demeyin seçin işte :) zayıflamak ve güzelleşmek kolay değil neymiş güzellik emek istermiş ;)

8.KARPUZ SUYU

Karpuz bilindiği gibi yaz diyetlerinin vazgeçilmezi. Aynı şekilde içilen karpuz suyuda zayıflamaya yardımcı içeceklerdendir. İçine çilek püresi karıştırıp içerseniz harika bir antioksidan içecek elde etmiş olursunuz. Tabi bu yaz için geçerli :)

Biberiyenin zayıflamaya faydaları ...

Galeriler

Zayıflamaya yardımcı 4 kuruyemiş ...

Galeriler

Zayıflamaya yardımcı 4 kuruyemiş ...

Galeriler

Göbek eritmek için 5 sağlıklı içecek ...

Galeriler

Yorumlar (1)

kıymet
zayıflamak
12 Şubat 2014 Çarşamba 15:14

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook