ŞEKERSİZ YAŞAM

2 gün önce
ŞEKERSİZ YAŞAM ...

Bugün Ezgi'nin yolladığı bir blog yazısıyla şekeri bırakmaya karar verdik. Zaten bir süredir kilo vermeye çalıştığım için tatlıyı kesmiştim. Kestim dediysem dün akşama kadar diyebiliriz. Ortaköy'e gidip waffle yemeden olmaz deyip yarım waffleı yedim yuttum. Sabah bunun pişmanlığı da bu kararımı vermemde etkili oldu tabi. Bunu yapabilecek miyim hep birlikte göreceğiz ama ben epey umutluyum. Her gün buraya gelip not alacağım takipte kalın derim.

1.Gün 27.01.2016

İlk günden tabi ki yemedim diyerek konuyu kapatıyorum :))

6.Gün 01.02.2016

Hala şeker yemedim ve bunu hiç zorlanmadan yapıyorum kızlar, üstelik hafta sonu önüme gelen bir sürü tatlıya rağmen ;)

11.Gün 06.02.2016

Ezgiyle konuşurken bugün 11. gün olduğunu fark ettik. Ona göre az bana göre çok olan bu günde çok ciddi bir sınava tabi tutuldum. Kardeşimin gözümün önünde baklava yemesi ve babamın 1 gün önce kabak tatlısı yemesi beni benden aldı. Ama inatla yemedim ve şu an iyi mi hissediyorum kesinlikle evet ;)

26.Gün 21.02.2016

Evet tam tamına 26 gün oldu :) 1 aya 4 kala hala şeker yemediğim için gururluyum. Dün akşam dayımların evinde yemediğim tatlılara da selam olsun ;)

1.AY 27.02.2016

Havai fişekler ve konfetiler eşliğinde 1 aydır şeker yemediğimi duyurmak istiyorum. 21. günü geçtikten sonra her şey daha kolay olacak kısmı benim şekere olan bağımlılığımı aşamadı maalesef ve epey zorlandım. Bugün kendime bir ödül verip şekersiz hayatı katı kurallarıyla 3 ay yürütme peşindeyim. Sonrasında da azaltırım diye umut ediyorum. Çünkü bir ömür yapabileceğim bir şey değilmiş kızlar çok açık net. Ben de sinir stres yapmaya başşladı hatta :)

Arzum Onan'dan Sağlıklı Yaşam İçin 10 Tüyo ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook