KOLLARDAN KİLO VERMEK İÇİN 7 ÖNERİ

2 gün önce
KOLLARDAN KİLO VERMEK İÇİN 7 ÖNERİ ...

Kadınların kilo vermekte en çok zorlandıkları bölgelerden biri de kuşkusuz kollar. Bazılarımızın doğuştan şanssız olduğunu ve kollarına daha çok kilo aldığını kabul etmemiz gerekir. Ama her zaman söylediğim gibi hiçbir şey dünyanın sonu değil, her şeyin çözümü var :) Gelelim benim çözümlerime..

1.KİCK BOX

Manken sporu olaran adlandırılan ve birçoğumuzun uzak kaldığı Kick box kollarından şikayetçi olanlar için birebir. Kolları inanılmaz yoruyor, inceltiyor ve en önemlisi toparlıyor. Unutmayın sıkılık zayıflıktan çok daha önemli ;) Kick box tam olarak bunu bize veriyor. İlla öle aman aman ders almanıza gerek yok karşınızda sevmediğiniz biri olduğunu düşünün ve başlayın yumruklamaya ;)

2.PİLATES

Evet pilatesin inceltmediği bir bölge yok :) Kollardan kilo vermek isteyenler pilates bandını kullanarak birçok kol egzersizi yapabilir. Özellikle kolları sıkılaştırmak için pilates es geçilmemeli diye düşünüyorum.

3.YÜZME

Kuşkusuz kolları en fazla çalıştıran sporlardan biri de yüzme. Aslına bakarsanız yüzerek sadece kollarınızı değil bütün vücudunuzu birden çalıştırmış olursunuz, bir taşla on kuş diye buna derim :)

4.ŞINAV

Benim tam anlamıyla yapmayı bir türlü beceremediğim yarım şınavla başladığım şimdilerde 10'a kadar yapabildiğim şınava geldi sıra. Valla yapabilen asla bırakmasın harika kol kasları olur ;)

5.TEMİZLİK

Evet evet yanlış duymadınız kesinlikle evde temizlik yapmak kol kası yapıyo. Bunun en iyi örneği titizlikte çağ atlayan annem :)

6.DAİRELER

Kolları inceltmenin yollarından biri de kollarınızla yuvarlak daireler çizmek. Günde en az 50 daire hedeflerseniz kollardaki değişikliği de fark edeceksiniz.

7.AĞIRLIK

Aslında ağırlıklara normalde çok sıcak bakmam ama kolların güçlenmesi ve daha sıkı olması için ağırlıklardan faydalanabilirsiniz. Zaten ağırlıktan kastettiğim 1 yada olmadı maksimum 2 kilo. Her gün 20'şer defa kaldırsanız bile kar kardır hanımlar.

Hepinize incecik günler diliorum benden bu kadar ;)

1 Haftada 2 Kilo Verin ...

Galeriler

1 haftada 3 kilo vermek hayal değil! ...

Galeriler

1 yılda 75 kilo verdi ...

Galeriler

1 yılda 114 kilo verdi ...

Galeriler

3 ayda 20 kilo veren Jung Da Yeon'un inanılmaz değişimi ...

Galeriler

1 haftada 3 kilo vermek hayal değil! ...

Galeriler

Ayda 5 kilo vermek için ne yapmalı? ...

Galeriler

Bel çevresi yağlarından kurtulmak için 10 öneri ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook