İÇ BACAKLARI SIKILAŞTIRMAK İÇİN 7 TAVSİYE

2 gün önce
İÇ BACAKLARI SIKILAŞTIRMAK İÇİN 7 TAVSİYE ...

Bayanların en büyük dertlerinden biri de iç bacaklar. Yumuşamaya ve kendini bırakmaya çok müsait olan bu bölge için kendi yaptıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

1.SQUAT

Squat kesinlikle iç bacakların korkulu rüyası diyebilirim. Genel olarak zaten üst bacağı ve kalçayı çalıştıran squat iç bacaklarda da oldukça etkili. Yalnız iç bacak çalıştırmak için squat yapıyorsanız ayaklarınızı dışa doğru açmanız gerekicek. Parmaklar yanlara bakıcak yani. İç bacakların yanmasını hissedeceksiniz.

2.MAKAS

Bacaklarınızı makas gibi çapraz bir şekilde yatar pozisyonda hareket ettirirseniz iç bacaklarınızdaki değişimi birkaç ayda görürsünüz.

3. İÇ BACAK EGZERSİZİ

Yatar poziyonda bacaklarınızı kaldırın ve topuklarınızı birleştirin. Ayaklar dışa bakacak. Bu poziyonda belinize dikkat ederek bacakları kendinize çekin ve kaldırın. Topukları asla birbirinden ayırmayın. Yansın yağlar ;)

4.YÜZME

Yüzmek bütün vücutta olduğu kadar iç bacaklarda da etkili. ÖZellikle kelebek ve kurbağa stilinde yüzerseniz etkisini kısa zamanda görürsünüz.

5.YÜRÜYÜŞ

Bacak güzelliği için en güzel spor kuşkusuz yürüyüş. Bu nedenle bu mucizenin iç bacaklarda da etkisi yadsınamaz. Yukarıda söylediğim hareketleri yapıp bir de günde yarım saat yürürseniz o bacaklar tadından yenmez.

6.SOĞUK SU

Vücudu diri tutan ve selüliti engelleyen en güzel yöntem soğuk su banyosu. Duştan sonra buz gibi suyu bacaklarınıza tutun. Sımsıkı bacaklar için biraz ürpermeye devam ;)

7.MASAJ

Vücut sıkılaştırmanın etkili yollarından biri de düzenli masaj. İç bacaklar için de masajı ihmal etmezseniz kan dolaşımını o bölgede hızlandırarak daha sıkı daha diri bacaklara sahip olabilirsiniz.

Bacakları daha uzun göstermek için stil önerileri ...

Galeriler

Bekar kadınlara 9 altın tavsiye ...

Galeriler

Dr. Ender Saraç'tan kilo verdiren 12 altın tavsiye ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook