GÖBEK ERİTMEK İÇİN 7 TAVSİYE

2 gün önce
GÖBEK ERİTMEK İÇİN 7 TAVSİYE ...

Kadın erkek hemen herkesin korkulu rüyası göbek eritmek inanın sandığınız kadar zor değil. Genetik olarak yağlanmaya müsait bir vücut tipimiz olduğu düşünülürse dikkat şart. Şimdi sizlere göbek eritmek için neler yapmak gerekli ufak ufak bahsedeceğim ;)

1.YEŞİL ÇAY

Yeşil çayın metabolizmayı hızlandırdığı aynı zamanda karın bölgesinde düzlüğe neden olduğu bilimsel verilerle kanıtlanmıştır. Düz bir karın için mutlaka yeşil çay diyorum.

2.MEKİK

Ne yaparsanız yapın göbek bölgesindeki yağlardan kurtulamıyorsanız mutlaka o bölgedeki kasları çalıştırmalısınız. Bunun için en çok önerilen mekik hareketlerini her gün uygulayın.

3.KARINLAR İÇERİ

Yürürken, otururken, kalkarken kısacası her zaman karınlarınızı içine çekin. Asla serbest bırakmayın bu karnınızın daha da büyümesine yol açar. Karın içeri kalça sıkı sloganımız bu :)

4.BESLENME

Yağlı ve şekerli gıdalardan uzak durun. Kızartma ve yoğun tatlılar direk olarak erkeklerde göbek kadınlarda ise göbek veya basen bölgesine yerleşir. Yerken düz bir karın hayal edin ve bir lokmadan fazla yemeyin.

5.KABURGALAR

Kaburganızın kapalı olduğundan emin olun. Kaburganın kapalı olup olmadığını öğrenmek için Ebru Şallı'nın pilates videolarından birini açın hepsinin ilk 5 dakikasında bundan bahsediyor. Açık bir kaburga hem sizi daha geniş gösterir hem de yaptığınız sporun faydasını azaltır. Kaburganızı kapatmayı öğrenmelisiniz.

6.YÜZME

Karnı içeri çekerek yapacağınız yüzme inanın çok ama çok etkili olacaktır. Boşuna demiyoruz bütün vücudu çalıştırıyor diye.

7.PİLATES KARIN EGZERSİZLERİ

Önceki maddelerde mekik dedim ama yapabilenler kesinlikle pilatesin karın hareketlerini uygulasın. Karnınızın her bölgesinin nasıl çalıştığını, nasıl yandığını gördüğünüzde gerçekten doğru bir şey yaptığınızın farkına varacaksınız. Özellikle alt karın hareketleri kusursuz, o karınlar başka türlü erimez benden söylemesi ;)

Göbek eritmek için benim tavsiyelerim bunlar. Atladıklarım mutlaka olmuştur. Sizlerden de görüş bekliyorum. Elimden geldiğince gerçekleri ve benim izlediğim, işe yarayan önerileri yazmaya çalıştım. Bu sayfada şunu yerseniz göbeğiniz gider, şu hapla düz bir karnınız olur gibi abuk sabuk şeylerle karşılaşmazsınız, bunlar inanın bana hayal ve sizi geriye götürmekten başka hiçbir işe yaramıyor ;) 

Göbek eriten 10 hareket! ...

Galeriler

Göbek eriten 9 egzersiz ...

Galeriler

Göbek eriten denenmiş kürler ...

Galeriler

Göbek eritmek için 5 sağlıklı içecek ...

Galeriler

GÖBEK ERİTMEK İÇİN 5 TAKTİK ...

Galeriler

Göbek eritmek için 5 sağlıklı içecek ...

Galeriler

GÖBEK ERİTMEK İÇİN 5 TAKTİK ...

Galeriler

Bekar kadınlara 9 altın tavsiye ...

Galeriler

Dr. Ender Saraç'tan kilo verdiren 12 altın tavsiye ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook