BACAKLARI SIKILAŞTIRMAK İÇİN 6 ÖNERİ

2 gün önce
BACAKLARI SIKILAŞTIRMAK İÇİN 6 ÖNERİ ...

Her kadının hatta her erkeğin rüyası :P sımsıkı bacaklar için yapmanız gerekenleri bu yazıda size anlatmak istiyorum. İddia ediyorum bunları uygularsanız kesin sonuç alacaksınız. Almayan gelsin yazsın ;) Bizzat kendi denediğim şeyleri yazıcam. Test edildi onaylandı ;)

1.YÜRÜYÜŞ

Güzel ve sıkı bacaklara sahip olmak için mutlaka yürüyüş yapmalısınız. Aynı zamanda bana terapi gibi gelen yürüyüş kuşkusuz ki bacaklar için en güzel spor. Müziği takın kulağınıza, brkaç hayal kurun ve 45 dakika yürüyüşü tamamlayın.

2.PİLATES

Benim incelme konusunda en çok fayda sağladığım spor kesinlikle pilates. Pilatesin popomdaki ve bacaklarımdaki değişimini asla inkar edemem. Öyle ki annem bile fark etti, normalde 5 kilo alsam fark etmez öyle de umursamazdır :)

3.BOL SU

Sıkı bacaklar için kan dolaşımınızın çok iyi olması gerekir. Kan dolaşımının hızlanması için de sadece spor yeterli değil. Sporun yanında mutlaka bol su içerek takviye yapmalısınız.

4.YÜZME

Kilo verme konusunda yavaş sonuç verse de sıkılaşma konusunda gayet iddialı olan bir diğer spor da yüzme. Hem eğlenceli hem taşa döndürüyo daha ne olsun ;)

5.MASAJ

Bacakları sıkılaştırmak için bir diğer yöntem de düzenli yapılan masaj ve fırçalama. Bir önceki madde de kan dolaşımından bahsetmiştik. Biraz da yüzeyden takviye yapalım.

6.C VİTAMİNİ

Vücudun sıkılığını kaybetmesinin bir sebebi kolajen dokunun zamanla zayıflaması ve vücudun zamanla kolajen üretimini azaltması. İşte tam bu noktada C vitamini devreye giriyor. Kolajen üretimini destekleyen C vitaminini mutlaka meyve sebzelerle almanızı öneriyorum. Ben gıda takviyesinden yana değilim. Oturun mandalina yiyin, zor bir şey değil.

Bacakları daha uzun göstermek için stil önerileri ...

Galeriler

Bel çevresi yağlarından kurtulmak için 10 öneri ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook