BACAKLARI İNCELTMEK İÇİN 10 TAVSİYE

2 gün önce
BACAKLARI İNCELTMEK İÇİN 10 TAVSİYE ...

Bacaklarınız kalınsa ve bunu dünyanın en büyük sorunu olarak görüyorsanız doğru yerdesiniz :) Fitness salonu reklamı gibi oldu ama yazdıklarım gerçek bana güvenin :) Öncelikle kendimizle barışmayı öğreneceğiz. Kim sopa gibi incecik seksilikten uzak bacakları olsun ister ? Sanırım hiçbiriniz. Bu nedenle kahrolmayı bırakın ve Allah vergisi olan dolgun bacaklarınızı şekillendirmeye ve inceltmeye bakın. Adım adım gidelim :)

1.BOL GİYMEYİN

Asla ama asla benim bacaklarım kalın diye kendinize bol pantolonlar almayın. Acı gerçekle yüzleşmez, onu kapatırsanız sorunu çözmek için bir şeyler yapmazsınız. Bu nedenle inatla dar giyinin ki rahatsız olup harekete geçin.

2.BOL SU

İçim dışım du oldu, kime ne sorunum var desem su iç diyor demeyin ve gerçekten bol su için. Bacakların kan dolaşımının hızlanması için bu şart. Kan dolaşımı hızlanan bacak toparlanır ve daha ince durur.

3.PİLATES

Hayatımın sporu pilatese geldik. Eğer kilo probleminden ziyade bölgesel incelme hedefliyorsanız kesinlikle pilates derim susarım. İnanın bununla ayak bileklerim inceldi.

4.MASAJ

Bacaklarınızın kan dolaşımını hızlandırmak için mutlaka günlük masaj yapın. Unutmayın sıkı bacak her zaman daha ince ve seksi bacaktır.

5.YÜRÜYÜŞ

Bacakları inceltmek için bacakları en çok çalıştıran sporu es geçmek sanırım olmaz. Yürüyüşü spordan ziyade aktivite olarak düşünün ve bunu hayatınıza uygulayın.

6.KESE

Bacakları inceltmek için yapılması gerekenlerden biride banyoda kese yapmaktır. Kese bacakların kan dolaşımını hızlandırarak daha sıkı daha diri bir görünüme kavuşmalarına yardımcı olur

7.YÜZME

Bacakları inceltmek ve sıkılaştırmak için güzel bir spor daha. Hem çok keyifli hem çok etkili. Bacaklarınızın yanında tüm vücudunuzu da şekle sokmanıza yardımcı olur. Bir taşla kaç kuş bilemedim.

8.TENİS

Tenis oynamak tamamen hobi bence. Çok ama çok keyifli yakın bir zamanda bir arkadaşımla tenis derslerine başlıyorum. Topa koşarken o bacaklar taş olacak. Taş olan bacak daha ince görünecek :)

9.DİYET

Bacaklarınızı inceltmek için kesinlikle diyet yapmanızı öneririm. Sürekli kalorili şeyler yiyip yukarıda yazanları uygulasanız bile üzülerek söylüyorum sonuç iç açıcı olmaz. Şekerden ve yağdan mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

10.MOTİVASYON

Her zaman söylediğim gibi motivasyon çok ama çok önemli. Güzel bacaklı kızların resimlerini sürekli göreceğiniz yerlere asın. Yada giymek istediğiniz mini eteklerin, taytların, dar pantolonların resimlerini heryere asın. Kesinlikle etkili olacaktır.

+1 de benden olsun pozitif olun ve yapabileceğinize inanın en önemlisi bu :)

Bacakları daha uzun göstermek için stil önerileri ...

Galeriler

Bel inceltmek için ne yapmalı? ...

Galeriler

Best model dünya ikincisinden bacak inceltmek için altın tüyolar! ...

Galeriler

Bekar kadınlara 9 altın tavsiye ...

Galeriler

Dr. Ender Saraç'tan kilo verdiren 12 altın tavsiye ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook