ANLIK AÇLIK KRİZLERİYLE BAŞA ÇIKMANIN 10 YOLU

2 gün önce
ANLIK AÇLIK KRİZLERİYLE BAŞA ÇIKMANIN 10 YOLU ...

Hayatım boyunca rejim yapmam gerektiği için şok diyetlerden hep kaçındım. Hayat tarzı haline getirmeye çalıştığım diyet sırlarımı diğer yazılarımda da olduğu gibi paylaşmaya devam ediyorum. Şimdi de anlık açlık krizleriyle nasıl başa çıktığımı görün istedim. Denemenizi öneririm.

1.LEBLEBİ

Çok acıktığım anlarda hemen Çorum'dan gelen taptaze leblebilerden bir avuç yerim. Bu açlığınızı yatıştaracaktır emin olun. Sarı veya beyaz fark etmez ikisine de ayrı bayılırım ama şekerli ve baharatlılardan kesinlikle uzak durun derim.

2.SU

Çok acıktığınızda hemen 1-2 bardak su için ve inanın o eski gözü dönmüş halinizden eser kalmayacak. Açken su içilir mi demeyin bal gibi içilir ;)

3.KARPUZ

Karpuzu kesinlikle meyve başlığı altına koyup geçemezdim, bence meyveden daha öte bişi :) İnanılmaz lezzetli ve düşük kalorili üstelik tok tutuyo. Bence bu mucizeyi daha sık kullanın ;)

4.SALATA

Çok mu acıktınız hemen abur cubur yerine 2 dk da hızlı bi salata yapın. Öyle aman aman malzemeye de gerek yok. Bir iki marul, domates ve salatalıkla harika bir salata olur. Yanına da ayran o mis.

5.MEYVE

Açlık kriziyle ve özellikle tatlı kriziyle başa çıkmanın en iyi yolu taptaze sulu, sulu, tatlı mı tatlı meyveler. Ölürüm, biterim.

6.DİŞLER

Çok mu acıktınız ve evde bu saydıklarımdan hiçbiri yok hemen gidin dişlerinizi fırçalayın. İnanın o iştah öyle kalmıyor ve biraz olsun azalır.

7.VİCTORİA'S SECRET MANKENLERİ

Hahahah :) bu maddeyi okuyunca verdiğiniz tepkiye benim tepkim :P Ne alaka bunlar demeyin. Aşırı mı acıktın gözün mü döndü aç şu kadınları izle ya nasıl taşlar nasıl güzeller, öyle olmak istiyosan yeme, şişko olmak istiyosan ye artık sana kalmış :P

8.YOĞURT

Benim açlıkla başa çıkma yöntemlerimden biri de yoğurt. Daha doğrusu ben yoğurda sadece açlığımı yatıştırsın diye değil sevdiğim için de başvururum. Bu da demek oluyo ki bi taşla 3 kuş. 3. kuş ne derseniz o da yoğurt sağlıklı ya o bakımdan ;)

9.UYKU

Baktınız açlıkla baş edemiyorsanız gidin uyuyun. Açken ben zor uyurum ama uyandığımda da asla o kadar aç olmam.

10,İÇECEKLER

Acıktığınızda hemen bir şeyler yemek yerine bir şeyler içmenizi şiddetle öneririrm. Bu ayran olur, taze sıkma meyve suyu olur, soda olur, şekeriz limonata olur olur da olur :P 

“Seni seviyorum” demenin 20 değişik yolu ...

Galeriler

100 kalori yakmanın 10 basit yolu ...

Galeriler

5 Kilo vermenin 11 pratik yolu ...

Galeriler

Erkeği kendine bağlamanın 15 yolu ...

Galeriler

Mutlu ilişkinin 5 yolu ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook